54517-001 Silver Track X Connector
-20 %
54517-001 Silver Track X Connector
Day
Hour
Min
Sec
€13.59
€17.00
You save: €3.41
Ex Tax: €11.05
- Model: 54517-001
705 views
Ideal for display purposes where great flexibility is required. The perfect fitting for retail, commercial & domestic applications.
| Product Info | |
| Product Code | 54517-001 |
| Dimensions | |
| Height (cm) | 1.7 cm |
| Width (cm) | 18.2 cm |
| Length (cm) | 18.2 cm |
| Product Finish | |
| Frame / Base Colour | Grey / Silver |
| Frame / Base Material | Acrylic / Plastic |
| Features | |
| Class of Insulation | Class 1 |
| Extras | Dimmable LED |